Aktualności2022/02/03

System Smart Home Grenton w dystrybucji na rynku norweskim

System Smart Home Grenton w dystrybucji na rynku norweskim

Spółka Noby została norweskim dystrybutorem Grenton Smart Home System. Tym samym portfolio dystrybutora, oparte o produkty z kategorii: systemy alarmowe, monitoring, kontrola dostępu, domofony, sprzęt transmisyjny i zasilacze, został poszerzony o kategorię smart home.

Noby jest liderem norweskiego rynku. Dystrybuując jednocześnie produkty Satel i Jablotron, staje się naturalnym partnerem dla Grenton w adresowaniu na tym rynku potrzeby kompleksowej integracji automatyki domowej z systemami bezpieczeństwa. Dodatkowo Noby, korzystając z produktów Grenton, zaoferuje zaawansowane zarządzanie źródłami światła, sterowanie systemami grzewczymi, filtrami przeciwsłonecznymi oraz sprzętem ogrodniczym. Duży potencjał na tym rynku ma również wsparcie procesu zarządzania zużyciem energii.

„Współpraca obu firm to duży krok w przyszłość dla produktów Noby zarówno na rynku mieszkaniowym, jak i komercyjnym. Cieszymy się, że będziemy mogli wnieść swój wkład w postaci dobrych, wysokiej jakości rozwiązań, w których zapewniony jest zarówno aspekt inteligentnego domu, jak i bezpieczeństwa” – powiedział Ken Inge Hanski, Product Manager w Noby AS.

Współpraca rozpocznie się cyklem szkoleń technicznych w celu zbudowania sieci autoryzowanych instalatorów Grenton na nowym rynku.

Więcej o dystrybutorze: https://www.noby.no/