Jesteś instalatorem
lub elektrykiem?

Rozważasz lub planujesz instalować automatykę domową?
Dobrze trafiłeś!

Dołącz do grona certyfikowanych instalatorów Systemu Smart Home Grenton. Instaluj rozwiązania automatyki domowej – standard nowoczesnych domów.

Zarabiaj więcej

Wykorzystaj potencjał dynamicznie rosnącego rynku smart home. Wybierz technologię sprawdzoną w tysiącach wdrożeń, stosowaną przez najlepsze firmy instalatorskie w Polsce i na świecie.

Szybko wystartuj

Zacznij od szkoleń Grenton, bez dodatkowych inwestycji. Przyjdź na całodzienne szkolenie, poznaj podstawy i skonfiguruj swój pierwszy system. Poszerzaj wiedzę na szkoleniach dodatkowych.

Korzystaj ze wsparcia

Z Grenton otrzymasz pomoc na każdym etapie projektu. Oprócz kompletnego wsparcia technicznego i szkoleń, otrzymasz indywidualną pomoc doradców w sprzedaży i obsłudze klienta.

3 kroki, aby zostać
instalatorem Grenton

1. Weź udział w szkoleniu podstawowym

2. Podpisz umowę i uzyskaj zniżkę

3. Załóż konto w sklepie B2B

Wybierz system automatyki domowej, od podstaw zaprojektowany do instalacji i konfiguracji przez certyfikowanych instalatorów.

Każda inwestycja

System Grenton to rozwiązanie zarówno dla inwestycji mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Sprawdzi się w domach, rezydencjach i mieszkaniach, ale także w hotelach, biurach i miejscach użyteczności publicznej.

Kompletne rozwiązanie

W skład systemu wchodzą: moduły wykonawcze w wariantach na szynę DIN oraz podtynkowych, dotykowe panele sterujące. Jedna intuicyjna aplikacja do konfiguracji dla instalatora. Aplikacja mobilna dla klienta końcowego do sterowania całym domem.

Hybrydowa komunikacja

Grenton to niezawodne połączenie przewodowe, w oparciu o dedykowaną magistralę TF-Bus oraz Ethernet, uzupełnione o moduły bezprzewodowe, na bazie sprawdzonych standardów WiFi oraz Z-Wave. To rozwiązanie dla projektów wymagających elastyczności.

Łatwa konfiguracja

Intuicyjna aplikacja konfiguracyjna gwarantuje: bezobsługowy proces wykrycia i dodania modułów do projektu, narzędzia graficzne do konfiguracji, tworzenia skryptów oraz generowania interfejsów aplikacji mobilnej, w tym funkcjonalność obiektów wirtualnych – upraszczającą konfigurację do kilku kliknięć.

Regularne aktualizacje

System jest stale rozwijany w oparciu o potrzeby użytkowników oraz sugestie instalatorów Grenton. W trosce o systemy już zainstalowane i działające u użytkowników oraz te planowane, regularnie udostępniane jest zaktualizowane oprogramowanie systemowe oraz nowe moduły uzupełniające ofertę.

Społeczność Grenton

Certyfikowani instalatorzy, sympatycy i entuzjaści systemu Grenton tworzą kilkutysięczną grupę aktywnie wspierających się osób. Oprócz wsparcia technicznego Grenton, zawsze można liczyć na wsparcie tej społeczności. Przekonało się o już tym ponad 8 tysięcy uczestników Grupy Grenton na FB.

Grenton to profesjonalny system automatyki domowej. Zastępuje i uzupełnia tradycyjne instalacje, rozbudowuje i integruje wszystkie systemy w domu.

To niezawodny, stabilny, łatwy w konfiguracji system, powalający na wdrożenie nowoczesnego zarządzania domem, wykorzystanie mechanizmów i zalet automatyki domowej, integrację z innymi systemami w domu.

Otrzymujesz wsparcie w codziennych wyzwaniach, pełne wsparcie techniczne i biznesowe.

Bezpośredni kontakt

Eksperci są do dyspozycji, kiedy inni są nieosiągalni. Otrzymujesz wsparcie Ekspertów Grenton, Autoryzowanych Dealerów i wyszkolonych pracowników dystrybutorów na całym świecie. To pomoc na każdym etapie projektu.

Wiedza i materiały

Dostajesz dostęp do szkoleń, Akademii Grenton i tutoriali na YouTube. Możesz też korzystać z Bazy Wiedzy online z dokumentacją systemu, instrukcjami, schematami, wytycznymi instalacyjnymi oraz wskazówkami do integracji.

Społeczność

Grupa Grenton na Facebooku to tysiące entuzjastów i praktyków, chętnie dzielących się poradami i inspiracjami.

Częste pytania

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

  • W pierwszej kolejności należy odbyć certyfikowane szkolenie instalatorskie I stopnia. Po jego ukończeniu możesz podpisać z nami umowę partnerską na zasadach B2B, uprawniającą do korzystania z przygotowanych przez nas materiałów. Dzięki umowie będziesz mógł również korzystać z rabatów dostępnych w sklepie B2B.

  • Szkolenie trwa około 8 godz. i zawiera bloki, na których nauczysz się projektować system smart home, wykonywać prawidłową instalację, dobierać urządzenia do potrzeb sterowania, tworzyć logiki. Poznasz też podstawy programowania i dowiesz się, jak sprzedawać system i budować silną markę swojej firmy.

  • Wystarczy wejść na szkolenia.grenton.pl i wybrać kategorię szkolenia poziom I. Zobaczysz wtedy dostępne terminy i lokalizacje. Jeśli nie możesz znaleźć dogodnej dla Ciebie lokalizacji, wypełnij formularz i daj nam znać!

  • Koszt szkolenia podstawowego wynosi 300 zł brutto, ale kwota ta jest w całości zwracana przy pierwszym zamówieniu jako dodatkowy rabat. Rabat ten można wykorzystać przy zakupie modułów Grenton w ramach zamówienia złożonego poprzez sklep B2B. Naliczany jest przy minimalnej kwocie zamówienia 1000 zł netto.

  • Nasz sklep B2B jest dostępny online pod adresem b2bgrenton.abstore.pl. Dodatkowo nasze produkty można kupić u dystrybutorów w całej Polsce. Listę dystrybutorów znajdziesz w zakładce Kontakt.

Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz darmowy katalog dla instalatorów

Aby otrzymać katalog, podaj swój adres e-mail.
Kontakt

Jacek Sekuła

Sales Poland Team Leader

Obecnie Lider polskiego zespołu sprzedaży. Pracuje w Grenton od 2019 roku. Odpowiedzialny za kontakt z instalatorami i dystrybutorami. Po godzinach miłośnik muzyki i początkujący żeglarz.

grenton@grenton.com +48 12 2002 998

Masz pytania?
Chętnie odpowiemy