Premiery Grenton

Zobacz nowe produkty i funkcjonalności, a także znajdź w jednym miejscu wszystkie powiązane informacje.
Premiery

Digital IN FM

Smart Panel skóra

Smart Panel drewno

Sterowanie głosowe

Już wkrótce!

Digital IN w wersji podtynkowej

Wprowadzamy do portfolio moduł Digital IN w wersji podtynkowej. Produkt ten zmienia i upraszcza sposób przygotowywania instalacji inteligentnego domu oraz poszerza możliwości jej rozbudowy w przyszłości.

 

Kluczowe cechy produktu:

 • Możliwość podłączenia do systemu aż 4 wejść cyfrowych oraz 2 czujników temperatury obsługiwanych przez protokół 1-wire.
 • Wejścia cyfrowe mogą być wykorzystane do podłączenia dowolnych elementów z wyjściem stykowym, np. takich jak włączniki światła, czujniki ruchu, czujniki dymu czy czujniki zalania.

 

Dlaczego warto go wybrać?

 • Prostota: łatwiejszy projekt instalacji elektrycznej.
 • Funkcjonalność: znacznie mniej okablowania na danej inwestycji.
 • Elastyczność: w dowolnym momencie można dodać dodatkowe elementy do systemu, m.in. dodatkowe panele dotykowe lub klasyczny włącznik z funkcją smart switch.
 • Optymalizacja: zastępujesz wiele odcinków kabla UTP, jednym, dedykowanym magistralnym kablem Grenton.

Smart Panele z eleganckim, skórzanym wykończeniem

Nasze Smart Panele z wykończeniem skóry to połączenie elegancji i nowoczesności. Łączą technologię i wyjątkowego wykończenia, które doda Twojemu wnętrzu niepowtarzalny urok.

Odkryj, jak mogą ułatwić Ci życie.

Dopasowane do wnętrza

Smart Panele to nie tylko zaawansowana technologia, ale także estetyka. Dzięki różnym wariantom skóry, drewna i szkła możesz idealnie dopasować panel do swojego wnętrza, podkreślając jego wyjątkowy charakter.

Bezinwazyjna Instalacja

Instalacja panelu jest całkowicie bezinwazyjna. Montaż odbywa się w zwykłych puszkach elektrycznych, bez konieczności używania śrub, zatrzasków, prac tynkarskich czy wykończeniowych. To szybkie i wygodne rozwiązanie, które nie zakłóca estetyki Twojego wnętrza.

Smart Panele z naturalnym, drewnianym wykończeniem

Nasza najnowsza seria produktów to prawdziwa gratka dla miłośników elegancji drewna. Prezentujemy Smart Panele dostępne w dwóch nowych wariantach: jasnym i ciemnym drewnie. Szeroki wybór różnych materiałów wykończeniowych tego produktu pozwala na dopasowanie do każdego wnętrza, tworząc niepowtarzalny klimat.

Odkryj, jak można podkreślić charakter swojego domu dzięki naszym eleganckim Smart Panelom.

Ergonomiczny design i niewielkie wymiary

Dzięki niewielkim wymiarom i pełnej konfigurowalności, nasze Smart Panele są niezwykle ergonomiczne. Zapewniają wygodę i funkcjonalność, której potrzebujesz w codziennym użytkowaniu.

Zastąp wszystkie sterowniki w domu

Flagowy panel może z łatwością zastąpić dowolne sterowniki w Twoim domu, obejmując kontrolę nad oświetleniem, roletami, termostatem, wentylacją czy klimatyzacją. Jego wszechstronność pozwala obsługiwać nieskończenie wiele funkcji, a łatwa konfiguracja dostosuje go do Twoich indywidualnych potrzeb.

Smart Panel Grenton
flagowy panel dotykowy
z wyświetlaczem OLED

Sterowanie głosowe z myGrenton

Wprowadziliśmy oprogramowanie umożliwiające sterowanie domem za pomocą głosu na urządzeniach iOS i Android. To innowacyjne rozwiązanie, które podnosi komfort życia w inteligentnym domu. Oto nowości, które czekają na użytkowników:

 

Nowości dla iOS:

 • Integracja myGrenton z aplikacją Skróty umożliwia korzystanie z Siri do sterowania głosowego.
 • Głosowe uruchamianie scen – teraz wystarczy powiedzieć “Hey Siri, Turn On Cinema!”.
 • Dodawanie skrótów do ekranu głównego dla szybkiego dostępu, na przykład “otwórz bramę”.
 • Możliwość korzystania z natywnych automatyzacji, aby wywoływać skróty na podstawie lokalizacji, np. uruchomienie bramy po zbliżeniu się do domu.

 

Nowości dla Android:

 • Dodawanie skrótów do ekranu głównego dla szybkiego dostępu do myGrenton, na przykład “włącz scenę wyjście z domu”.
 • Głosowe uruchamianie scen – wystarczy powiedzieć “Ok Google, otwórz bramę”.

 

Dzięki myGrenton sterowanie domem staje się jeszcze prostsze i bardziej intuicyjne. Wykorzystaj potencjał głosowego sterowania i ciesz się pełną kontrolą.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw nam swój adres e-mail, a będziemy Cię powiadamiać o najnowszych premierach, webinariach i prezentacjach nowych produktów.
Kontakt

Jacek Sekuła

Sales Team Leader

Obecnie Lider polskiego zespołu sprzedaży. Pracuje w Grenton od 2019 roku. Odpowiedzialny za kontakt z instalatorami i dystrybutorami. Po godzinach miłośnik muzyki i początkujący żeglarz.

grenton@grenton.com +48-12-2002-998

Pytanie?
Chętnie odpowiemy.