Wygodne sterowanie
całym domem

Tablet, telefon, panel dotykowy, smart switch.

Wiele możliwości sterowania domem dla każdego domownika.

 

Steruj domem na wiele sposobów. Z Grenton wykorzystasz:

Smart Panel

Flagowy panel dotykowy z wyświetlaczem OLED. Wyświetla dowolne informacje – z domu i z Internetu. Łączy i zastępuje funkcję kilku sterowników.

Touch Panel

Stylowy panel dotykowy, 4 lub 8-przyciskowy, dostępny w wielu rodzajach wykończenia. Zastępuje kilka włączników i dopasowuje się do wnętrza.

Aplikację myGrenton

Jedna mobilna aplikacja do zarządzania całym domem z dowolnego miejsca na świecie. Z interfejsem indywidualnie dopasowanym do każdego użytkownika.

Smart Panel

Grenton Smart Panel to estetyczny panel dotykowy z ekranem OLED, może łączyć i zastępować funkcje wielu sterowników montowanych zwykle w domu – termostatu, włączników oświetleniowych, sterowników wentylacji i klimatyzacji.

 

Niewielkie wymiary oraz pełna konfigurowalność sprawiają, że jest to bardzo ergonomiczne rozwiązanie. Dodatkowo instalacja panelu jest całkowicie bezinwazyjna – w zwykłych puszkach elektrycznych, bez śrub, zatrzasków, prac tynkarskich czy wykończeniowych – jedynie przez obrót/twist modułu na dedykowanym do tego celu ringu.

Cechy Grenton Smart Panel
  • Wyświetlacz OLED
  • Sensor Gestów
  • Sensor zbliżeniowy „proximity”
  • Czujnik światła i temperatury
  • Sygnalizacja naciśnięcia poprzez diodę i głośnik
  • Możliwość tworzenia własnych interfejsów

Konfiguracja systemu: Grenton Smart Panel

Część 10 Akademii Grenton – odcinek dla inwestorów i instalatorów.

Chcesz poznać możliwości oraz sposoby programowania paneli z wyświetlaczem Grenton Smart Panel?

Touch Panel

Grenton Touch Panel to najsmuklejszy panel w portfolio, z 4 lub 8 programowalnymi przyciskami. Jest funkcjonalny, często zastępuje wiele włączników w domu i występuje w wielu stylowych wersjach wykończenia.

 

Panel możesz dopasować do wnętrza i wybierać spośród selekcjonowanych i naturalnych materiałów wykończeniowych, np. różnych rodzajów drewna, skóry i szkła. Dostępny jest również w wersji na zamówienie, z ikonami wygrawerowanymi tak, jak tego potrzebujesz.

 

Podobnie jak Smart Panel montowany jest bezinwazyjnie w standardowej puszce elektrycznej, na dedykowanym ringu.

Cechy Grenton Touch Panel
  • Programowalne przyciski
  • Stylowy design – naturalne drewno, skóra lub szkło
  • Możliwość grawerowania ikon
  • Czujnik temperatury i światła

Dopasuj panel
do wystroju
wnętrza

Abstrakcja
Beton I
Beton II
Ściana I
Antracyt
Tapeta I
Tapeta II
Drewno
szkło
drewno
skóra
czarny
biały
jasny
ciemny
Cztery
Osiem
tak
nie

Aplikacja myGrenton

Mobilna aplikacja myGrenton to prosta i intuicyjna obsługa całego domu. Zaprojektowana na systemy iOS i Android.

 

W myGrenton sterujesz zdalnie temperaturą, oświetleniem, roletami, pompą ciepła – z dowolnego miejsca na świecie. Zarządzasz wszystkimi ważnymi systemami i urządzeniami w domu z poziomu jednej aplikacji. A każdy z domowników otrzymuje interfejs aplikacji dopasowany do siebie i swoich potrzeb.

 

W myGrenton otrzymasz również powiadomienia o ważnych wydarzeniach w domu, np. o wykryciu zalania i automatycznym zamknięciu dopływu wody.

Sterowanie głosowe z myGrenton

Dzięki integracji z aplikacją Skróty dla iOS oraz dzięki możliwości tworzenia skrótów do aplikacji myGrenton w Android możesz wykorzystać myGrenton do głosowego sterownia całym domem. Komunikaty głosowe możesz podawać do swojego telefonu, tabletu lub innego urządzenia wykorzystującego wywoływanie skrótów przez komunikaty głosowe.

 

Przykład głosowego uruchamiania sceny:

Hey Siri Turn On Cinema!

OK Google, otwórz bramę!

Pobierz demo aplikacji myGrenton

Zobacz jakimi funkcjonalnościami domu będziesz mógł sterować w aplikacji. Sprawdź jakie parametry domu będziesz mógł monitorować zdalnie.

Funkcja Smart Switch dla zwykłych włączników

Dzięki systemowi Smart Home Grenton zwykły włącznik zyskuje zaawansowane funkcje smart.

 

Proste wyłączniki pozwalają sterować jednym obwodem elektrycznym –  np. włączyć i wyłączyć lampę. System Grenton sprawi, że zwykły włącznik stanie się inteligentnym przyciskiem i rozpozna 4 różne rodzaje naciśnięcia. Do każdego z nich można przypisać dowolną funkcję.

 

Na przykład krótkie naciśnięcie będzie włączać i wyłączać lampę, natomiast przytrzymanie może płynnie ją rozjaśniać i przyciemniać. Funkcjonalność przycisków można dopasować do godziny i pory dnia. W nocy delikatne rozświetlenie lampy, wieczorem – pełne światło. Dla wygody.

Skonfiguruj swój
smart home

Jedna inwestycja, wieloletnie korzyści.
Wybierz Smart Home Grenton, zastępując tradycyjne instalacje jednym systemem.