Aktualności2022/03/10

Grenton i Osec rozpoczynają współpracę na rynku holenderskim

Osec jest dystrybutorem z pasją, który działa od 2005 roku. Firma może z dumą stwierdzić, że produkty i rozwiązania dostarczane klientom są znane i rozpoznawalne. Oferują szeroką gamę wysokiej jakości produktów bezpieczeństwa w różnych kategoriach, takich jak systemy przeciwwłamaniowe, monitoring, kontrola dostępu, domofony i systemy przeciwpożarowe. W portfolio firmy znajdują się między innymi marki Satel, Honeywell, Dahua, Hikvision Galaxy, Notifier i inne.

„Partnerstwo z Grenton umożliwia zespołowi Osec wykorzystanie potencjału rynku automatyki budynkowej, który otwiera się przed nami. Z naszą pasją do życia smart i synergią ofert widzimy wiele możliwości na przyszłość.” mówi Richard Robert, Sales Manager w Osec B.V.

Natalia Zimny, Key Account Manager w Grenton, dodaje: „Dzięki współpracy z Osec pozyskaliśmy profesjonalnego i rzetelnego partnera w Holandii, który dla wielu osób zajmuje wysoką pozycję na rynku systemów alarmowych. Na początku naszej współpracy chcemy skupić się na wprowadzeniu naszego partnera, przeszkoleniu jak największej liczby instalatorów, budowaniu wizerunku marki na holenderskim rynku oraz pozyskiwaniu pierwszych projektów.”

Więcej o dystrybutorze: www.osec.nl