Wkrótce co drugi właściciel domu będzie potencjalnym nabywcą
GRENTON Smart Home

1 843 080 – to liczba wyszukiwań w Google w Polsce fraz nawiązujących do inteligentnego domu oraz jego funkcjonalności w przeciągu ostatniego roku!

Klienci smart home w Polsce

Osoby fizyczne - mieszkania, domy, rezydencje

Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, roletami - jakimkolwiek wskazanym przez Klienta urządzeniem domowym, a wszystko to za pomocą jednego panelu, jednego przycisku – to są argumenty, które przekonują Klientów do zakupu Grenton Smart Home. Argument o oszczędnościach związanych z posiadaniem Grenton dodatkowo ich przekonuje do naszej marki.

Obiekty przemysłowe

Optymalizacja kosztów pracy, optymalizacja kosztów energii, szybsze i sprawniejsze zarządzanie budynkami wielkokubaturowymi – oto przyczyny, które sprawiają, że trafia do nas co raz więcej zapytań w sprawie automatyzacji budynków przemysłowych/instalacji inteligentnych w budynkach przemysłowych.

Deweloperzy

Dlaczego deweloperzy pytają o Grenton? Bo – po pierwsze – pragną być bardziej konkurencyjni na rynku nieruchomości. A – po drugie – przekonuje ich fakt, iż Grenton Smart Home to rozwiązanie przewodowe i bezprzewodowew jednym i tym samym można instalować Grenton na dowolnym etapie inwestycji.

Hotele, pensjonaty, motele

Hotele i pensjonaty otwarte są przez 24h, ale obsługa tychże niekoniecznie pracuje przez 24h. Właściciele i zarządcy z branży turystycznej co raz chętniej wprowadzają systemy automatyki budynkowej, bo to po prostu się opłaca – pozwalają one na automatyzację procesów w obrębie hotelu (sterowanie światłem, sterowanie klimatyzacją), jak i oszczędności, gdyż obiekt podejmuje decyzje w imieniu Klienta hotelu, jak i zarządcy.

Chcesz zostać instalatorem Grenton?

Napisz do nas

AKADEMIA GRENTON

Zapisz się na szkolenie


Wypełnij formularz i dowiedz się więcej.
Skontaktujemy się z Tobą!