Aktualności2014/10/08

Targi Inteligentny Dom Warszawa 2014

Stadion Narodowy W Warszawie Targi Inteligentny dom

W dniach 03-05.10.2014 prezentowaliśmy system GRENTON na Targach "Inteligentny Dom", odbywających się w Warszawie na Stadionie Narodowym.

Na stoisku prezentowaliśmy pełne możliwości systemu GRENTON a odwiedzający je użytkownicy i instalatorzy mogli nie tylko sprawdzić działanie wszystkich funkcji systemu w praktyce, ale również samodzielnie sprawdzić, jak prosty w konfiguracji i zarządzaniu jest GRENTON.

Targi warszawa intelignentny dom

Targi były dla nas niezwykle owocne, nie tylko dlatego, że nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających, a odbiór produktów Grenton był bardzo pozytywny, lecz również dlatego, że mogliśmy porozmawiać o potrzebach i oczekiwaniach zarówno z użytkownikami, jak i z instalatorami systemów inteligentnego domu. Wiele z Waszych sugestii na pewno uwzględnimy w planach rozwoju systemu Grenton.

Targi zakończyły się dla nas bardzo miłą niespodzianką, jako że nasze stoisko otrzymało nagrodę Best Expo na najlepszą ekspozycję tegorocznych targów! Było to dla nas ogromnym wyróznieniem, gdyż część stoisk prezentowała naprawdę światowy poziom a wystawcy włożyli ogromną pracę w ich przygotowanie.

Targi inteligentny dom w Warszawie

Chcieliśmy również serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili stoisko Grenton i zaprosić do spotkania się z nami również na przyszłorocznych targach.