Grenton Visual Builder

Konfiguracja systemu inteligentnego domu i budynku z komputera lub smartfon

To Twój smartfon. Przejmij nad nim kontrolę!

Ty sam wiesz, co jest dla Ciebie najwygodniejsze i do których funkcji systemu chcesz mieć szybki dostęp. W systemie GRENTON nie tylko dajemy Ci wygodną aplikację na smartfona, która pozwoli Ci w pełni kontrolować Twój inteligentny dom, ale dajemy Ci również niezwykłe narzędzie, dzięki któremu sam zaprojektujesz jej wygląd. Rozmieść przyciski i ikony tak, jak Tobie wygodnie, wybierz ich wygląd i prześlij do smartfona lub tabletu. I to wszystko przy pomocy zaledwie kilku ruchów myszką!
Najlepsza aplikacja do sterowania inteligentnym budynkiem ze smartfona android iphone

Każdy ma inne potrzeby, więc każdy może mieć inny interfejs.

Każdy z domowników potrzebuje łatwego dostępu do funkcji, które z jego punktu widzenia są najważniejsze. Dzięki Grenton Visual Builder możesz szybko stworzyć indywidualne intefejsy dla siebie, Twojej żony i dzieci, a w każdym z nich inaczej rozmieścić ikony i przyciski.

POMIAR MEDIÓW GRENTON

Kontroluj zużycie, kontroluj wydatki!

Czy wiesz dlaczego płacisz tak dużo za prąd i wodę? Grenton nie tylko zmierzy zużycie poszczególnych obwodów w Twoim domu,
lecz również w przystępny sposób zaprezentuje dane bezpośrednio na pulpicie Twojego smartfona lub tabletu.
SPRAWDZAJ BIEŻĄCE ZUŻYCIE
SPRAWDZAJ BIEŻĄCE ZUŻYCIE
Ile energii zaużywa Twój dom w danej chwili?

Tylko jedno kliknięcie wystarczy, by to sprawdzić. Smart Home Grenton zbiera dane o zużyciu w czasie rzeczywistym i prezentuje je w postaci czytelnego wykresu.
ANALIZUJ HISTORIĘ
ANALIZUJ HISTORIĘ
Czy wydaje Ci się, że kiedyś płaciłeś mniej?

Z inteligentnym pomiarem mediów w systemie Grenton szybko to sprawdzisz. Historia danych o zużyciu pozwoli Ci ocenić skąd wzięły się wyższe rachunki i jak je ponownie obniżyć.
PORÓWNUJ, PRZEILCZAJ, PŁAĆ MNIEJ
PORÓWNUJ, PRZELICZAJ, PŁAĆ MNIEJ
Czy wiesz, które urządzenie kosztuje Cię najwięcej?

W inteligentnym domu łatwo porównasz koszty generowane przez poszczególne urządzenia, pomieszczenia lub obwody. Dzięki rankingowi zużycia błyskawicznie odnajdziesz odbiorniki, które najbardziej obciążają twój budżet.
oszczędzaj
z Grentonem
życie
z Grentonem
Odwiedź nas na