Aktualności2021/06/15

System Smart Home Grenton dostępny w Grecji!

Prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową. Dzięki doświadczeniu w cyfrowej technologii budynków Hometech Hellas zapewnia najlepszą kontrolę i automatyzację, od małych mieszkań po duże budynki. Stale podążając za nowymi technologiami i doskonaląc swoje umiejętności, firma dostosowuje swoją ofertę do wymagań rynku greckiego, we współpracy z czołowymi zagranicznymi dostawcami. 
 
„Systemy inteligentnego domu to przyszłość. Nasza współpraca z Grenton, wiodącą firmą w tej technologii, zapewni nam możliwość ekspansji na nowe rynki, wzmocni naszą wiarygodność i profesjonalizm, zarówno w odniesieniu do klientów końcowych, jak i dealerów. Celem Hometech było uzyskanie statusu Certyfikowanego Dystrybutora Grenton, oferującego profesjonalne usługi instalacyjne, produkty i rozwiązania Smart Home. 
 
Po gruntownym przygotowaniu technicznym będziemy pracować nad rozpowszechnianiem wiedzy o inteligentnym domu, zarówno wśród obecnych, jak i nowych partnerów. Planujemy organizację specjalistycznych seminariów i szkoleń technicznych. Wierzymy, że nasi partnerzy otrzymają najnowsze rozwiązania smart home, idealne dla naszego rynku” – mówi Chris Kantas, właściciel Hometech.
 
„Po rozpoczęciu współpracy z Hometech Hellas, Grenton Smart Home System jest dostępny dla profesjonalnych instalatorów i użytkowników końcowych na nowym, znaczącym rynku europejskim. Kontynuujemy naszą ekspansję na rynkach zagranicznych ze starannie dobranymi Dystrybutorami, aby zagwarantować globalnie wyjątkowe rozwiązanie Smart Home wraz z doskonałym wsparciem technicznym zapewnianym przez naszych partnerów.” – dodaje Marta Lipiec-Panazzolo, Key Account Manager, odpowiedzialna za rynek grecki  w Grentonie.