Wybór dodatkowych pakietów Grenton Smart Home

Zasady Wyboru i
Procedura Instalacji

1. Proszę wypełnić poniższy formularz kontaktowy oraz wybrać Pakiet / Pakiety, które Państwa interesują.

2. Niezaznaczenie żadnego dodatkowego pakietu poniżej jest tożsame ze zgłoszeniem chęci instalacji i odbioru Pakietu Start (w standardzie).

3. Po otrzymaniu Państwa zgłoszenia elektronicznego prześlemy do Państwa potwierdzenie tego faktu pod adresem e-mail podanym w formularzu.

4. Pracownik Grenton lub wybrany przez nas Przedstawiciel skontaktuje się z Państwem w ciągu 5 dni roboczych celem ustalenia terminu montażu lub spotkania w przypadku wyboru Pakietu "Bądź Sobą" i ustalenia szczegółowej konfiguracji.

Dodatkowe Informacje Instrukcja Lokalu
Proszę wypełnić Formularz Wyboru Pakietów poniżej:

* Pola wymagane
Wybrany/e Pakiet/y:

Będziemy wykorzystywać Państwa dane kontaktowe, podane w tym formularzu, celem przekazywania Państwu aktualności, ofert i innych komunikatów marketigowych. W szczególności prosimy o wyrażenia Państwa zgody na komunikację:

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Grenton Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-222), ul. Na Wierzchowinach 3, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa- Śródmieścia w Krakowie dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000374071, NIP 6793054754, REGON 121424344, kapitał zakładowy 854.450,00 zł, Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie, klikając link anulowania subskrypcji w stopce każdej otrzymanej od nas wiadomości e-mail lub kontaktując się z nami pod adresem RODO@grenton.com. Będziemy traktować Twoje dane osobowe z należytym szacunkiem i w zgodzie z obwowiązującymi przepisami. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych praktyk w zakresie ochrony prywatności, odwiedź naszą stronę internetową: http://www.grenton.pl/legal/Grenton-Privacy-Policy.html Klikając poniżej, zgadzasz się, że możemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z tymi warunkami.