Common Logic Unit

Tak niezwykle małe urządzenie,
a tak wielkie możliwości

Choć trudno w to uwierzyć, ale naprawdę w tak niewielkim urządzeniu zmieściliśmy bardzo wydajny, 32 bitowy procesor, wydajną pamięć DDR3, system operacyjny czasu rzeczywistego, interpreter języka LUA, dwa porty Fast Ethernet, moduł Z-Wave i kontroler magistrali lokalnej. To właśnie dzięki nim Smart Home Grenton potrafi tak wiele.
Moduł sterujący inteligentny dom z wifi android z-wave oraz LUA

Mist Computing

Nie wiemy co będzie za 10 lat,
dlatego stworzyliśmy system odporny na przyszłość.

GRENTON to pierwszy w świecie system będący chmurą obliczeniową, w której wszystkie moduły mogą wymieniać się danymi na niespotykanym dotychczas poziomie.

Co to oznacza dla Ciebie?

Zamiast ograniczać Twoją inwencję, Smart Home Grenton daje Ci wprost nieograniczone możliwości tworzenia powiązań między obiektami. Tymi, które wybierzesz teraz i tymi, które dodasz w przyszłości.

Nie ma znaczenia, jakie urządzenia pojawią się za kilka lat. Twój inteligentny dom już jest na nie gotowy.
Połączenie i konfiguracja inteligentnego domu program konfiguracyjny Połączenie i konfiguracja inteligentnego domu program konfiguracyjny

Przewodowy tam gdzie się da. Bezprzewodowy tam gdzie potrzeba.

Grenton w unikalny sposób łączy to co najlepsze w systemach kablowych
i bezprzewodowych!

Moduły przewodowe i bezprzewodowe Z-Wave w systemie automatyki budynkowej

Pewność działania dzięki szybkiej magistrali kablowej

Moduły systemu GRENTON możesz łączyć przy pomocy kabli, zyskując doskonałą stabilność i szybkość działania. To idealne rozwiązanie dla nowo projektowanych instalacji.

Elastyczność dzięki bezprzewodowej komuniakcji Z-Wave

Wszędzie tam gdzie potrzeba, bezprzewodowe moduły Z-Wave zainstalujesz w kilka minut. To świetne rozwiązanie dla systemów instalowanych w już istniejących budynkach i apartamentach.

Elastyczność i możliwości rozbudowy to podstawa!

Zacznij od czegoś prostego i rozbuduj swój system w przyszłości

Mist Computing zapewnia niezwykle proste przejście od małego systemu do rozbudowanej instalacji. Możesz zacząć od podstawowych funkcji lub jednego pomieszczenia wydając naprawdę bardzo niewiele, a w dowolnej chwili rozbudujesz swój system. Wykorzystaj Smart Home Grenton w swoim kinie domowym lub do sterowania lamp w salonie, a gdy Ci się spodoba, łatwo dokładaj kolejne elementy i funkcje.

Otwarty na wiele standardów

Mist Computing zapewnia niezwykle proste przejście od małego systemu do rozbudowanej instalacji. Możesz zacząć od podstawowych funkcji lub jednego pomieszczenia wydając naprawdę bardzo niewiele, a w dowolnej chwili rozbudujesz swój system. Wykorzystaj Smart Home Grenton w swoim kinie domowym lub do sterowania lamp w salonie, a gdy Ci się spodoba, łatwo dokładaj kolejne elementy i funkcje.
Moduł wejścia wyjścia przekaźnikowy

Grenton Object Manager

Darmowe oprogramowanie do konfiguracji inteligentnego domu na PC
Wszystko staje się łatwiejsze, gdy masz odpowiednie narzędzia. Wraz z systemem inteligentnego domu GRENTON otrzymasz Object Manager - bardzo intuicyjną aplikację, dzieki której łatwo i szybko podłączysz nowe moduły do systemu, skonfigurujesz ich powiązania oraz stworzysz scenariusze.
GRENTON Object Manager jest prosty w obsłudze, ale nie spartański. Duża liczba przydatnych funkcji konfiguracyjnych pozwoli Ci stworzyć inteligentny dom Twoich marzeń, a wbudowane funkcje diagnostyczne ułatwią Ci zarządzanie. Ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia!

Grenton Script Builder

Czy uwierzysz w to, że w Smart Home
Grenton możesz samodzielnie tworzyć dowolnie skomplikowane algorytmy nie mając pojęcia o programowaniu?

Jak połączyć dwie sprzeczności: nieograniczone możliwości oraz łatwość tworzenia złożonych algorytmów? Choć wydaje się to niemożliwe, stworzyliśmy narzędzie, które pozwali Ci uwolnić prawdziwą moc systemu bez dyplomu inżyniera.

Dajemy Ci Script Builder – niezwykły edytor graficzny, który pozwoli Ci w kilka chwil stworzyć dowolnie skomplikowane algorytmy, w bezpieczny sposób je przetestować a następnie uruchomić je w systemie.

I to wszystko przy pomocy kilku kliknięć myszki. Ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia.
Skrypt LUA program kompilator do konfiguracji arduino

Pełny kod LUA dostępny jednym kliknięciem

Jeśli jesteś bardziej zaawansowanym użytkownikiem, na pewno docenisz to, że jednym kliknięciem możesz przejść z diagramu graficznego do edytora tekstowego i uzyskać dostęp do pełnych możliwości LUA.
Kod LUA skrypt przykład

Object Management LUA

Wiele systemów udostępnia LUA. Ale my poszliśmy zdecydowanie dalej i rozbudowaliśmy standardowy język LUA, by był wygodniejszy w użyciu w systemie inteligentnego domu. Tak powstał Object Management LUA. Dzięki tej zmianie możesz odwoływać się do elementów inteligentnego domu bezpośrednio w kodzie LUA.
Program konfiguracyjny do systemu automatyki budynkowej na tablet
 • Diagram połączeń

  Łatwość zarządzania nawet najbardziej skomplikowaną konfiguracją

  Konfiguracja inteligentnego budynku to setki zależności i powiązań między obiektami. Czy da się pokazać coś tak złożonego w sposób prosty i intuicyjny? Nam się udało.

  Zamiast dziesiątek tabel i okienek, stworzyliśmy Diagram Połączeń, który w rewolucyjny sposób wizualizuje konfigurację systemu, dając Ci w każdej chwili pełny obraz powiązań między obiektami.

  Wystarczy jeden rzut oka, by rozwiązać zaistniały problem lub wprowadzić oczekiwaną modyfikację. Nigdy dotychczas nawigacja nie była tak intuicyjna i szybka.
  LampaSalon
  WyłącznikKuchnia
  ScenaKino
 • oszczędzaj
  z Grentonem
  życie
  z Grentonem
  Odwiedź nas na