Promocja Noworoczna

Zasady Promocji

1. W terminie od 15 grudnia 2018 r. do
30 kwietnia 2019 r. dokonaj Rejestracji na tej stronie internetowej.
Warunkiem koniecznym jest by Twoja nieruchomość była zlokalizowana na terenie Krakowa lub gminy ościennej.

2. W terminie od 15 grudnia 2018 r. do
31 grudnia 2019 r. dokonaj zakupu Systemu Grenton o wartości minimum 6900 PLN (brutto), nie wliczając kosztów instalacji i konfiguracji.

3. Autoryzowany Dealer Grenton udzieli rabatu "Promocja Noworoczna" w wysokości 5% na produkty firmy Grenton uwzględnione w ofercie.

Regulamin Promocji
Proszę wypełnić Formularz Rejestracyjny poniżej:

* Pola wymagane
Rodzaj Obiektu
Stan Budynku
Zakres Systemu

Będziemy wykorzystywać Państwa dane kontaktowe, podane w tym formularzu, celem przekazywania Państwu aktualności, ofert i innych komunikatów marketigowych. W szczególności prosimy o wyrażenie Państwa zgody na komunikację oraz potwierdzenie zapoznania się z REGULAMINEM promocji oraz jego akceptację:

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Grenton Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-222), ul. Na Wierzchowinach 3, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa- Śródmieścia w Krakowie dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000374071, NIP 6793054754, REGON 121424344, kapitał zakładowy 854.450,00 zł. Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie, klikając link anulowania subskrypcji w stopce każdej otrzymanej od nas wiadomości e-mail lub kontaktując się z nami pod adresem RODO@grenton.com. Będziemy traktować Twoje dane osobowe z należytym szacunkiem i w zgodzie z obwowiązującymi przepisami. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych praktyk w zakresie ochrony prywatności, odwiedź naszą stronę internetową: http://www.grenton.pl/legal/Grenton-Privacy-Policy.html

Klikając poniżej, zgadzasz się, że możemy przetwarzać Twoje dane zgodnie z tymi warunkami.