Aktualności2022/10/18

Grenton i Lucid Source rozpoczynają współpracę na rynku irackim

Grenton ogłasza partnerstwo z Lucid Source, nowym dystrybutorem w Iraku

 

Lucid Source to firma założona w 2016 roku przez grupę młodych ludzi, którzy mieli ambicje rozwijać lokalnie najnowocześniejsze usługi mające na celu dokonanie zmian w branży technologicznej regionu. W portfolio firmy znajdują się produkty CCTV, interkomy, produkty przeciwpożarowe, narzędzia struktur sieciowych oraz usługi software i digital media. Misją Lucid Source jest świadczenie usług na rynkach lokalnych poprzez tworzenie i wdrażanie wysokiej jakości platform cyfrowych dla obecnych i potencjalnych klientów.

Farhang Bradosty, Organizator największych w Iraku technologicznych targów HITEX oraz CEO Lucid Source: „Naszą wizją jest wspieranie wzrostu i zrównoważonego rozwoju w świecie technologii. Dlatego ważne jest dla nas, abyśmy mieli szersze podejście i budowali nowe relacje dla Iraku z różnymi częściami świata. Celem partnerstwa jest poszerzenie naszych usług o profesjonalne rozwiązania automatyki domowej poprzez wykorzystanie synergii z naszym portfolio. Po kilku spotkaniach zdecydowaliśmy się podpisać kontrakt z jedną z najlepszych europejskich firm smart home, jaką jest Grenton.”

Marek Polit, CSO w Grenton mówi: „Jesteśmy bardzo podekscytowani rozpoczęciem współpracy z Lucid Source na szybko rozwijającym się rynku, jakim jest Irak i region Bliskiego Wschodu. Firma ta rozpoczęła rozwój IT w Iraku z ambicjami stworzenia biznesu poświęconemu wypełnianiu luki technologicznej, a dziś ich misją jest wykorzystanie technologii, która uczyni codzienne życie łatwiejszym i bezpieczniejszym. Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie współpracy nad projektami inwestycyjnymi w tym regionie świata. Jestem pewien, że wspólna wizja naszych firm sprawi, że ta współpraca będzie wielkim sukcesem.“

Dowiedz się więcej: https://lucid-source.com/